آموزش نقاشی سقفی

دوره آموزشی نقاشی سقفی در کرج

همانطور که از نام این هنر پیداست، نقاشی سقفی یکی از هنر های بسیار ماندگار و قدیمی در ایران و دنیاست، که امروزه به یک اثر جذاب برای خانه های رویایی و لوکس تبدیل شده است. اجری هنر نقاشی با هر سبک و سلیقه ای می تواند تاثیرگذار ترین اثر ها را بر روح، افکار و احساسات افراد بر جای داشته باشد. نقاشی سقفی یکی از هنر هایی است که ایرانیان در دیر باز به آن علاقه داشته و آن را بخشی از روح خانه های خود می دانسته اند. اگر سری به بناهای قدیمی بزنید، این آثار زیبا به چشم می خورند. نگاره هایی که در خانه های قدیمی مانند باغ نارنجستان قوام در شیراز، کاخ سعدی، کاخ بیستون و بسیاری از کاخ ها و خانه هایی که از زمان زندیه برجای مانده اند. امروزه نیز این هنر، طرفداران خاص خود را داشته و با تمرکز بر روحیات و افکار مدرن تلاش می کند تا خانه هایی فراباور برای افراد بسازد.

در طراحی دکوراسیون های لوکس و در خانه های رویایی، می توان این نقش و نگار ها را بر سقف، دیوار و در برخی استخر ها نیز مشاهده کرد. نقاشی سقفی به افراد در خانه هایشان این امکان را می دهد تا افکار و روحیات خود را به نمایش گذاشته و با مهمانان خود بیشتر ارتباط را برقرار سازند. در گالری نقاشی ابوالقاسمی یکی از فرایند هایی که به طور معمول پیگیری و اجرا می شود، آموزش نقاشی سقفی برای افراد علاقه مند است. هر فردی که علاقه و استعداد کمی در این حوزه داشته باشد میتواند با مراجعه به گالری ابوالقاسمی از تکنیک های این هنر مطلع به آن ها مسلط و توانایی اجرای آن ها را کسب کند.

 

آموزش نقاشی سقفی درکرج

 

اما برای تبدیل شدن به یک نقاش ماهر برای سقف به چه ابزار هایی نیاز است؟ چه تکنیک هایی را باید فرا گرفت ؟ آیا می توان هر تکنیک و نقشی را بر در این دیوار ها و سقف ها اجرایی کرد؟ پاسخ تمامی این پرسش ها را می توان در گالری نقاشی ابوالقاسمی یافت.

 

برای فراگیری و آموزش نقاشی سقفی به چند نکته باید اشاره داشت، اول اینکه هر فردی توانایی این شغل را ندارد باید ذوق هنری، تسلط ابزاری و از همه مهم تر شوق یادگیری در فرد بی پایان باشد. یادگیری هنر، در هر بخش و تکنیکی، نیازمند تلاش، پشتکار چندین ساله و ذوق هنری است. یک نقاش ماهر، خوب نگاه می کند، خوب می شوند و در نهایت با توجه به تکنیک هایی که از اساتید خود فراگرفته است، بهترین آثار را بر جای می گذارد. در نقاشی سقفی، بخش های متنوعی دارای اهمیت هستند. یکی از مهم ترین این بخش ها را می توان انتخاب یک طرح مناسب و سازگار با روحیات، افکار و احساسات دانست. اگر در حال پیاده سازی نقاشی در خانه و یا مرکز تجاری برای فرد یا افراد خاصی هستید، اولین گام این است که به حرف های آن ها توجه کرده تا با توجه به نقش هایی که در اختیار دارید و افکار آنها، بهترین نقش و اثر را در سقف و یا حتی دیوار ها پیاده کنید.

به این نکته نیز باید توجه داشت که اتخاب یک استاد ماهر پیش از هر گام دیگر موثر است. با توجه به فرایند هایی که در طراحی و اجرای نقاشی های سقفی موثر است، باید از استادانی بهره برد که تسلط و پیشینه کاری بسیار موفقی دارند. گالری نقاشی ابوالقاسمی، افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین اساتید کشوری، به طراحی، اجرا و پیاده سازی انواع نقاشی سقفی، نقاشی های فرشته و بسیاری دیگر از هنر های زیبا سازی خانه مانند بتینه و استفاده از ورق طلا بپردازد.

 

مراجعین محترم می توانند با آموزش نقاشی سقفی در این گالری خود به استادی ماهر در این حوزه نیز تبدیل شوند.

آموزشگاه نقاشی سقفی در کرج

همانطور که گفته شد، نقاشی سقفی به عنوان یکی از محبوب ترین تکنیک ها و مهارت ها در دنیاست که علاقه مندان بسیار زیادی نیز دارد. اما این سبک از نقاشی خود دارای تکنیک های بسیار زیادی است که برای رسم هرچه حرفه ای تر نیاز خواهند بود. یک هنرجوی باهوش، تلاش میکند تا علاوه بر حفظ پشتکار خود و تمرین های مکرر، از استعداد و داشته های یک استاد متبحر نیز بهره ببرد. اما یک چنین استادی را از کجا می توان پیدا کرد؟ باید این طور گفت که مراجعه به یک آموزشگاه معتبر و تخصصی کمک می کند تا علاوه بر کسب استعداد و راهنمایی از اساتید خبره، تلاش می کند تا هنرجویان، به افزایش تجربه های خود نیز کمک کنند.

آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی، به عنوان یکی از تخصصی ترین آموزشگاه نقاشی در کرج  در سبک های مختلف، افتخار دارد با در اختیار گرفتن برترین اساتید کشوری و همچنین با در اختیار گرفتن پروژه های مختلف، تلاش می کند تا هنرجویان خود را به نحو احسنت آموزش داده و آن ها را به درجه بالایی از مهارت برساند. در این آموزشگاه، سک های مختلفی چون آموزش سیاه قلم، آموزش نقاشی سقفی، آموزش نقاشی فرشته، آموزش موتیف و پتینه و بسیاری از تکنیک های دیگر زیر نظر برترین استادان کشوری برگذار خواهد شد. کلاس ها و دوره های نقاشی در هر سبکی در این آموزشگاه، در ترم های مختلفی ارائه خواهد شد که با توجه به مهارت های اولیه هنرجویان، آن ها را در دسته های مختلف جای خواهد داد و در نهایت، هنر جویانی که دوره های پایانی هستند، به همراه استادان خود، در پروژه های اجرایی شرکت کرده و می توانند دانسته ها و آموزه های خود در طول ترم را در زمان اجرای پروژه تجربه کنند.

برچسب ها: نقاشی سقفی, آموزش نقاشی , آموزشگاه هنر های تجسمی در کرج, آموزش نقاشی سقفی

آدرس گالری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمال مهدی، طبقه 4 پلاک 26

زمان فعالیت

شنبه - پنج شنبه +
9 AM -6 PM
جمعه +
10 AM - 3 PM

شماره تماس

Phone +
32211861-026
Mobile +
09121414301
Email +
info@abolghasemi.org

شبکه های مجازی

. . . .