آموزش نقاشی دکوراتیو

دوره آموزش نقاشی دکوراتیو

خانه، محل کار، مراکز تجاری و حتی تفریحی، سالن های اجتماعات و هر مکان دیگری نیاز به طراحی دارند. طراحی نه صرفا به منظور اسکلت بندی بلکه اجرای هنر دکوراتیو آن تا بتوان با ترکیب صحیح از رنگ ها، اجسام و تکنیک های منحصر به فرد، مکانی زیبا را تجلی کرد. گاهی لازم است که اتاق خوابی با دکور آرامش بخش باشد. برخلاف آن در دکوراسیون سالن های پذیرایی می توان از تکنیک های هیجان انگیز بهره برد. اما استفاده از اجسام و رنگ ها به تنهایی نمی توانند بیان کننده افکار و فراهم کننده محیطی زیبا باشند. از این رو، هنر نقاشی دکوراتیو به عنوان یک  ابزار با کاربری حرفه ای اما جذاب پا به میدان گذاشت. این هنر با ترکیب به موقع رنگ ها و نقش ها می تواند در طراحی دکوراسیون هر مکانی مورد استفاده قرار گرفته و بیشترین جذابیت را رقم بزند

ایده، طراحی و اجرای دکوراسیون، به افکار، عقاید و روحیات افراد وابسته است. به همین منظور هنر نقاشی دکوراتیو موجب شده تا این افراد بتوانند با هر میزان پیچیدگی فکری و حرف های نا گفته خود را به قلم و از قلم بر سطوح منتقل کنند. نقاشی دکوراتیو، بخشی از طراحی دکوراسیون است که طرفداران خود را دارد. این هنر می تواند به ساده ترین روش ها، نقش هایی را بر دیوار، ستون و سقف اجرا و پیاده کند تا اجسام در کنار این نقش ها به خوبی، خود و طرح های خود را به نمایش بگذارند. افرادی که به طراحی و اجرای نقاشی های دکوراتیو میپردازند. باید افرادی توانمند، دارای استعداد های بالای هنری و همچنین بهره گیری از تکنیک های بالا باشند. این افراد باید زیر نظر استادانی آموزش دیده باشند که به خوبی بتواند به طراحی و اجرای نقاشی ها در هر محیط و مکانی بپردازند تا دکوراسیونی زیبا داشته باشند.

آموزش نقاشی دکوراتیو در کرج

 

گالری نقاشی ابوالقاسمی به عنوان یکی از بزرگترین و در مجهز ترین آموزشگاه های نقاشی به ویژه هنر های تجسمی و نقاشی سیاه قلم و نقاشی های سقفی افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین اساتید استانی و کشوری، اقدام به برگزاری دوره های آموزش نقاشی دکوراتیو کرده است. علاقه مندان به فعالیت در این حوزه می توانند با تماس با واحد مشاورین از زمان برگزاری این دوره های مطلع و در آن ها حضور پیدا کنند. همانطور که میدانیم، بهره مندی از استادان ماهر در هر حرفه و هنری، می تواند پروسه یادگیری را با کیفیت تر کرده و افرادی نخبه و کاردان را تربیت کرد.

در آموزشگاه ابوالقاسمی تلاش شده است تا استادانی ماهر در هر جوزه هنری برگزیده شوند تا افرادی که در دوره های آموزشی شرکت می کنند، خود به افرادی با مهارت بالا تبدیل شوند. در میان دوره های متنوع می توان به پتینه کاری، موتیف طرح سنگ و بسیاری از هنر های دیگر نیز اشاره کرد.

دوره آموزش نقاشی دکوراتیو در کرج

در دوره های آموزشی نقاشی دکوراتیو موارد و نکات بسیاری مورد بررسی و اجرا قرار می گیرند. این دوره ها شامل: به کار گیری انواع نقش ها در مکان مناسب، به کار گیری و ترکیب رنگ ها با یکدیگر، اجرا و پیاده سازی نقش ها در کنار اجسام و همچنین بهترین شیوه برای اجرای نقش ها به افراد آموزش داده خواهد شد. یک نقاش ماهر و یک فعال در حوزه نقاشی دکوراتیو آموخته است که چگونه باید از نقش ها را بر هر سطحی پیاده سازی کرد، از چه مواد و ابزاری باید بهره برد و چطور می توان با ساده ترین روش ها به پیاده سازی افراد و عقاید در دکوراسیون خانه و محیط کار پرداخت. نقاش های حرفه ای به کار گیری رنگ با اجسام خانه را نیز آموخته اند، آن ها مهارت کافی را دارند تا در هنگام زیبا سازی محیط، بهترین ارتباط را میان نقاشی و سقف و دیوار و دیگر متریال های موجود برقرار سازند.

برچسب ها: نقاشی سقفی, آموزش نقاشی دکوراتیو

آدرس گالری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمال مهدی، طبقه 4 پلاک 26

زمان فعالیت

شنبه - پنج شنبه +
9 AM -6 PM
جمعه +
10 AM - 3 PM

شماره تماس

Phone +
32211861-026
Mobile +
09121414301
Email +
info@abolghasemi.org

شبکه های مجازی

. . . .