آموزش نقاشی موتیف و طرح سنگ

نقاشی موتیف و طرح سنگ 

در مقالات پیشین در خصوص حوزه های متفاوت و بسیار عمومی از شیوه آموزش پتینه و نحوه اجرای آن  صحبت شد. اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از زیباترین بخش ها و تکنیک هایی که در پتینه کاری مورد استفاده قرار می گیرد، نوع موتیف طرح سنگ است. این سبک هنری که طرفداران خاص خود را داشته، در سقف های خانه، مراکز تجاری و بسیاری از مکان های دیگر مورد استفاده قرار گرفته تا محیطی زیبا را رقم بزند. پتینه موتیف، می تواند با استفاده از طرح های متفاوتی مانند: گل و بوته، طرح هایی از ورق طلا و حتی نقش های اسلیمی به کار برده شود اما، اجرای آن به همراه طرح سنگ همیشه برای مردم، دارای جذابیت های بیشتری بوده است. از این رو، دوره های یادگیری و آموزش موتیف طرح سنگ برای افرادی که علاقه مند به این حوزه هستند برگزار می شود.

طبیعت، مادر تمام انسان ها، منبع الهام تمامی هنرها مملو از طرح ها و نقش هایی است که از دیرباز مورد توجه انسان ها قرار گرفته و از آن در هر کجا بهره برده اند. نقش های حیوانات و درختان تا سنگ ها و کوه‌ها های سر به فلک کشیده همیشه مورد استقبال همه انسان ها بوده است. اما در این میان، سنگ ها که منابع بزرگی از نقش ها و رنگ ها هستند توجهات را به سمت خود کشیده و موجب شده است که در بسیاری از خانه ها به عنوان یک ابزار دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرد. از سمت دیگر این سنگ ها هستند که زیبایی خانه ها را تامین کرده و موجب بروز وجه تمایز میان خانه های لوکس و معمولی می شوند. بنابر این به کار بردن نقاشی و هنری که این اجسام را به تصویر بکشد برای بسیاری از افراد مهم بوده و به آن توجه دارند.

آموزش نقاشی موتیف و طرح سنگ در کرج

تمامی این امور موجب شد تا شاخه ای از هنر به عنوان موتیف طرح سنگ، نمایان شود. هنری که به اجرای نقش و طرح و رنگ سنگ های قیمتی بر روی هر جسمی مانند: سقف ها، ستون ها و بسیاری دیگر می پردازد. هنری که تجلی گر طبیعت، ذات انسان و افکار پیچیده و پنهان اوست. از این پس، علاقه مندان به فعالیت در این حوزه هنری می توانند با مراجعه به گالری نقاشی ابوالقاسمی، از دوره های آموزشی زیر نظر برترین اساتید کشوری بهره برده و از تکنیک ها، علم و اطلاعات این افراد بهره کافی را ببرند. در این دوره ها به یادگیری مهارت هایی پرداخته می شود تا  افراد پس از اتمام دوره، با کسب دانش کافی به یک استاد کار ماهر در اجرای موتیف طرح سنگ و طرح های دیگر تبدیل شوند.

 

دوره آموزش نقاشی موتیف و طرح سنگ 

گالری نقاشی ابوالقاسمی با اندوخته های خود طی سال های فعالیت خود در حوزه پتینه کاری، اجرای نقاشی سقفی و هنر های تجسمی، امروز افتخار دارد تا از آموزشگاه خود رونمایی کند. در این آموزشگاه، به یادگیری و اشتراک گذاری هنر هایی همچون نقاشی سقفی، نقاشی طرح فرشته، نقاشی سیاه قلم و بسیاری از هنر های دیگر پرداخته خواهد شد. در این میان، علاقه مندان به فعالیت در حوزه موتیف و طرح سنگ نیز می توانند با مراجعه به این آموزشگاه از دوره های آن زیر نظر برترین اساتید بهره مند شوند. همانطور که همه بر آن اشراف دارند، پتینه، هنر کهنه کاری است. هنری که با استفاده از تکنیک ها و ابزار های در دسترس خود، به کهنه کاری است. هنری که می تواند تمام آثار، نقش ها و طراحی های روی اجسام را با ظرافت و دقت تمام به صورت نقش هایی کهنه تبدیل کند.

آموزشگاه نقاشی در کرج

این آموزشگاه نقاشی از جمله آموزشگاه‌هایی است که هنرجویان را از مبتدی تا حرفه‌ای و با همه استعدادها و سطوح مختلف، آموزش می‌دهد. در این موسسه آموزش‌هایی در زمینه نقاشی‌های دکوراتیو، نقاشی سقفی و تدریس پتینه و ورق طلا ارائه می‌شود. در این گالری هنرجویان می‌آموزند چگونه با ترکیب رنگ‌ها و طراحی در نقاشی سقفی، دکوراسیون خود را به بهترین شکل تغییر دهند. این آموزشگاه نقاشی در کرج واقع شده است که دارای اساتید مجربی برای آموزش هستند. در این آموزشگاه دوره‌های آموزش هنر‌های تجسمی، نقاشی سیاه قلم، موتیف و طرح سنگ و پتینه و ورق طلا برگزار می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این آموزشگاه که در کمتر آموزشگاهی می‌توان دید این است که برای هنرجویان سال‌های بالاتر بستری را فراهم می‌آورند که خود به طور مستقل بتوانند کسب درآمد کنند.

 

چنانچه تمایل دارید در دوره های نقاشی موتیف و طرح سنگ گالری ابوالقاسمی شرکت داشته باشید، می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی مجموعه در ارتباط باشید. 

آدرس گالری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمال مهدی، طبقه 4 پلاک 26

زمان فعالیت

شنبه - پنج شنبه +
9 AM -6 PM
جمعه +
10 AM - 3 PM

شماره تماس

Phone +
32211861-026
Mobile +
09121414301
Email +
info@abolghasemi.org

شبکه های مجازی

. . . .