گالری نقاشی ابوالقاسمی در کرج

کرج، به عنوان مرکزیت استان البرز به عنوان یکی از شهر هایی در ایران شناخته می شود که با رشد، روز افزون جمعیت روبرو بوده و به سرعت روند تبدیل شدن به یک کلان شهر را پشت سر گذاشته است، به گونه ای که این شهر توانسته است بعد از تهران دومین شهر پرجمعیت کشور را به نام خود ثبت کند. مردم مهاجر این شهر با زیبایی هایی که از هر کدامشان از مناطق خود به همراه داشته اند، سعی دارند تا منازل، ادارات و فروشگاه های خود را با هنر گره زده و به زیبایی های شهر بیافزایند. نقاشی، هنری اصیل و پیوند خورده با خون و فطرت مردم است که می تواند به تنهایی بیانگر روحیات، عواطف و احساسات یک فرد باشد. نقاشی به افراد کمک میکند تا تمام حرف های خود را با کشیدن چند خط به گوش های همه برسانند و از عقاید یا مشکلات جامعه را بیان کنند.

گالری نقاشی در کرج

با همه این تفاسیر در اختیار یک هنر بودن، می تواند موجب شکوفایی و حتی انفجار روحیات یک انسان باشد، او را از هیاهو و شلوغی های شهر دور کرده و به دنیایی هزار رنگ ببرد. همه این نقاط مثبت موجب شده تا افراد بسیار زیادی علاقه مند به یادگیری این هنر باشند و از آن به عنوان یک ابزار برای رسیدن به آرامش استفاده کنند. هر چند که فراگیری این هنر نیاز به تلاش زیادی دارد اما می توان با کشیدن هر قلمی بر کاغذ، شروع کننده این دوره های آموزشی بود.

گالری نقاشی ابوالقاسمی، افتخار دارد با آموزش های پیشرفته نقاشی ، آموزش نقاشی سقفی، نقاشی های دکوراتیو، آموزش پتینه و ورق طلا به علاقه مندان این حوزه ها، به رونق هنر های تجسمی کمک کند. سربلندی ما این است که با آموزش، طراحی و اجرای انواع نقاشی های سقفی از نقاشی مینیاتوری تا نقاشی فرشته و ... گام مثبتی در راستای اعطلای هنر البرز برداریم و بتوانیم در این مسیر، همراهتان بوده و به زیباسازی هرچه بیشتر فضا ها و بروز شگفتی ها و هنر ها به شما کمک کنیم.

 

آموزشگاه نقاشی در کرج

طراحی های دکوراتیو سقفی که از علاقه مندی های قدیمی ایرانیان بوده همواره مورد توجه قرار گرفته است و می تواند زیبایی های خانه را دو چندان کند.

 

در گالری نقاشی در کرج ابوالقاسمی، به افراد آموزش داده می شود تا بهترین طراحی های دکوراتیو را برای خانه های خود انتخاب، طراحی و حتی به کمک استادان این حوزه اجرایی کنند. استفاده از رنگ های سرد و گرم، طرح های اروپایی و یا حتی تصاویر باستانی ایرانی، همه و همه جلوه گاه افکاری است که در ذهن طراح آن چیده شده است. در گالری نقاشی در کرج یاد خواهیم گرفت که با ترکیب هر چه بهتر این رنگ ها، طراحی و زیباسازی فرشته های سقفی و استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی، بهترین فضا را برای خانه های خود رقم بزنیم.

 

از زیبایی های نقاشی دکوراتیو سقفی، که در گذشته در ایران رواج داشته است نباید غافل شد. اگر سری به خانه های قدیمی، کاخ ها و حمام های باستانی زده باشید این زیبایی ها در هر نقطه می توان مشاهده کرد. طرح هایی که هر کدام به تنهایی می تواند روحیات افراد را بهبود بخشیده و با زندگی آنها همسو باشد. در گالری نقاشی ابوالقاسمی، خواهید آموخت که چطور از این زیبایی ها و تکنیک ها برای طراحی و ساخت خانه های رویایی خود استفاده کنید. طرح هایی که از ورق طلا، طرح هایی از صورت فرشته و حتی برخی از هنر های تجسمی دیگر که همه و همه می تواند در طراحی دکوراسیون خانه تاثیرات بسیار مطلوبی داشته باشد.

تلاش ها بر این نتیجه واقع شد تا پس از سال ها فعالیت در حوزه طراحی و اجرای انواع نقاشی های سقفی، پتینه و موتیف، به کار گیری ورق طلا و فعالیت های دیگر، نیاز است تا انباشته های هنری خود را در گالری نقاشی در کرج به نمایش گذاشته، اندوخته ها را به اشتراک و علاقمندان را تشویق به فعالیت در این حوزه نماییم. ما در آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی به آموزش هایی می پردازیم که می تواند بیانگر خلقیات و ذهنیت روان هر فردی باشد. نقاشی های سقفی و دیواری می تواند در خانه ها ، مراکز تفریحی و تجاری و هر ساختمانی اجرا شود. هنری که مرز بین آرامش خیال و واقعیت است، هنری که توان مند در به تصویر کشیدن افکار است. با بهره گیری از این هنر در کنار طراحی دکوراسیون پیشرفته، می تواند در ساخت و اجرای یک ساختمان بی نظیر به خوبی عمل کند.


 

دوره های آموزشی در گالری نقاشی ابوالقاسمی

گالری نقاشی ابوالقاسمی در کلاس های طراحی خود انواع مختلفی از سبک های نقاشی را در سطوح مختلف آموزش می دهد. کیفیت آموزش کاملا بالا بوده و هزینه کلاس‌ها به گونه ای تعیین شده که کاملا مقرون به صرفه است. در پایان مهارت کسب شده و توانایی فرد در خلق آثار زیبا و هنری، نسبت به هزینه‌ی صرف شده برای ابزار کار و کلاسهای آموزشی کاملا رضایت بخش خواهد بود. کلاس ها به صورت ترمی برگزار می شود؛ هر ترم یک ماهه بوده و شامل 4 جلسه‌ی 2 ساعته می شود. دوره های مختلف شامل یک یا چند ترم بوده و مهارت های مختلفی در هر دوره آموزش داده می شود. در ادامه این مهارت ها و تکنیک های آموزشی در هر دوره مشخص شده و علاقه مندان قادر به شرکت در دوره مورد نظر خواهند بود.

دوره مبتدی: مدت این دوره حداقل 3 ماهه است. آموزش های این دوره شامل خطوط محیطی، اسکیس زنی، پرسپکتیو، سایه، حجم و تکنیک های سیاه قلم کنته است. البته نکته مهم این است که طولانی تر شدن زمان دوره وابسته به پیشرفت هنرجو می باشد.

رنگ روغن: در کلاس های رنگ روغن به آموزش شناخت متریال، استفاده از رنگ های گرم و سرد و مکمل ها، اجرای درست و حرفه ای نقاشی مطابق با متدهای روز دنیا پرداخته می شود. همچنین در این دوره کشیدن تابلو در سبک های متنوع نیز آموزش داده می شود. نکته مهم این است که در کنار آموزش و یادگیری، بر روی تابلو های هنرجویان کاملاً کار می شود؛ در این بین هنرجو هم با نحوه‌ی کار کردن و قلم زدن استاد آشنا شده و آموزش می بیند و هم تا پایان تابلو همراهی شده و نتیجه ای بدون نقص خواهد داشت. مدت زمان این دوره یک ترم است.

آموزش پتینه دوره اول: این دوره یک ترمی بوده و شامل شناخت متریال، تکسچر، بافت ها و نحوه اجرای آنها می شوند. در ادامه این دوره ها به آموزش ورق طلا و نقره، شناخت و معرفی متریال مناسب، نحوه اجرا و فیکس کردن ورقB، نحوه اجرای موتیف با ورق طلا و نقره، نحوه ایجاد سایه با رنگ برای حجم موتیف با ورق پرداخته می شود.

آموزش نقاشی در کرج

آموزش پتینه دوره دوم: این دوره نیز در یک ترم ارائه شده و شامل سه مرحله آموزش جذاب است. اولا اجرای انواع موتیف با رنگ و شابلن، دوما انواع کهنه کاری با رنگ و ترک و کهنه کاری ورق طلا و نقره، و مرحله سوم آن اجرای طرح سنگ انواع بافت ‌ها و تکنیک های جذاب است.

آموزش پتینه دوره سوم: این دوره آموزشی نیز در یک ترم ارائه شده و در آن به آموزشی سه مرحله ای پرداخته می شود. این مراحل متشکل از آموزش نقاشی دکوراتیو شامل نحوه انتقال طرح، زیر سازی مناسب برای کار، طراحی و نقاشی فرشته شامل نوع متریال و تکنیک مناسب برای اجرای این نوع نقاشی است.

آموزش پتینه دوره چهارم: در این دوره نیز نقاشی دکوراتیو مدرن در سبکهای مختلف آموزش داده می شود. همچنین این آموزش شامل شناخت متریال و نوع اجرای نقاشی های دکوراتیو مدرن بر روی انواع سطوح گچی سیمانی و آجری می شود. بخش دوم آموزش های این دوره متشکل از اجرای نقاشی فرشته و موتیف بر روی ورق طلا و نقره آموزش می باشد.

نکته لازم به ذکر این است که هنرجویان شرکت کننده در کلاس های پتینه در پایان دوره ها قادر به کسب درآمد از طریق فعالیت روی پروژه های گالری نقاشی ابوالقاسمی خواهند بود.

 

 

آموزشگاه نقاشی در کرج 

شهرستان کرج با مرکزیت استان البرز و با توجه به نزدیکی به پایتخت کشور، با رشد جمعیت بالایی روبرو بوده است. در این شهرستان همیشه تلاش شده است تا با پرورش استعداد های خاص، افرادی موفق را برای خدمت رسانی در بازار معرفی کرد. یکی از استعداد هایی که در میان ایرانیان بسیار مورد توجه بوده و از اهمیت بسیار خوبی نیز برخوردار است، نقاشی است. توجه به سبک ها و مدل های مختلف نقاشی در ایران به ویژه در کرج سبب شده تا افراد به دنبال بهره گیری از اساتید و همچنین آموزشگاه های موفق برای رشد استعداد های خود باشند. گالری نقاشی ابوالقاسمی همیشه در تلاش بوده است تا با ایجاد همکاری با بهترین و  متبحر ترین اساتید کشوری به برگذاری کلاس های نقاشی بپردازد. 

در این گالری نقاشی کلاس هایی چون: 

 1. آموزش سیاه قلم
 2. آموزش نقاشی چهره
 3. آموزش نقاشی سقفی
 4. آموزش نقاشی دکوراتیو
 5. آموزش نقاشی سقفی فرشته
 6. آموزش نقاشی پتینه و ورق طلا
 7. آموزش نقاشی موتیف و طرح سنگ

برگذار می شود. یکی از مهم ترین مواردی که باید در خصوص کلاس های نقاشی دانست، لوکیشن و آدرس این کلاس هاست. به نحوی که افراد زمان زیادی را برای رسیدن به مکان کلاس ها هدر ندهند. گالری نقاشی ابوالقاسمی به این منظور کلاس های خود را در کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری روبه روی داروخانه مریم برگذار میکند. لازم به ذکر است که برخی از کلاس ها  و دوره ها با توجه به نیاز و ایجاد همکاری با پروژه ها لازم است تا در مکان های دیگر برقرار شوند. این دوره که مخصوص کلاس ها در رده ها و ترم های بالا تر است منجر به کسب درآمد برای هنرجویان نیز خواهد شد. 

  دوره های نقاشی در این آموزشگاه شامل بخش ها و ترم های مختلفی است. برخی از ترم ها و دوره ها، صرفا به آموزش های ابتدایی شامل کشیدن اشکال هندسی، پرسپکتیو و برخی دیگر از موارد ابتدایی پرداخته خواهد شد. این در حالی است که در دوره های پیشرفته تر، کلاس ها شامل مواردی همچون نقاشی فرشته، کار با ورق طلا و بسیاری از فعالیت های حساس تر خواهد شد. 

همانطور که پیش تر گفته شد، رشد استعداد نقاشی باید زیر نظر یک استاد برجسته صورت گیرد. از این رو، گالری نقاشی ابوالقاسمی در تلاش است تا با بهره گیری از اساتید مجرب و برگذاری دوره های کامل به هنرجویان خود در راستای آموزش صحیح گام بردارد. شما می توانید برای اطلاع از شیوه برگذاری کلاس ها، دوره های نقاشی به ویژه آموزش نقاشی سیاه قلم کنته و ذغال به صفحه تماس با ما مراجعه و با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمائید.

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج 

جهانشهر کرج به عنوان یکی از مناطق پر رونق و با تمرکز بالا در تراکم جمعیت، نیازمند مراکز آموزشی و پرورشی مناسب برای کشف، پرورش و رشد استعداد هاست. گالری نقاشی ابوالقاسمی به عنوان یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های نقاشی در کرج ، افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین اساتید کشوری و همچنین بهترین ابزار ها در ایران آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز است. در این آموزشگاه هنرهای تجسمی ، مهم ترین کلاس ها زیر نظر اساتید کشوری برگذار می کند. از مهمترین این کلاس ها می توان به کلاس هایی چون:

 • آموزش نقاشی  سقفی
 • پتینه و ورق طلا
 • آموزش نقاشی فرشته
 • کلاس های چهره و نقاشی صورت
 • کلاس آموزش سیاه قلم 

 و بسیاری از آموزش های دیگر اشاره کرد. 

در گالری نقاشی ابوالقاسمی تلاش شده است تا هنرجویان عزیز علاوه بر آموزش و یادگیری هنر، به کسب درآمد از هنر خود نیز بپردازند. از این رو، برخی از هنرجویان خود را در هنگام برگزاری پروژه های کاری همچون پروژه های نقاشی سقفی و نقاشی فرشته با اساتید همراه کرده تا علاوه بر یادگیری عملی، با محیط کاری نیز آشنا شوند.در نهایت پس از اتمام دوره های آموزشی، این هنرجویان خود به اساتید زبردست تبدیل شده ومی توانند به تنهایی پروژه های اینچنینی را اخذ و برای خود کسب درآمد کنند. 

 

آموزشگاه نقاشی در عظیمیه کرج 

 عظیمیه کرج به عنوان یکی از مناطق با جمعیت بالا در این شهرستان شناخته می شود. تراکم جمعیت خود می تواند به معنای وجود استعداد های درخشان و متعدد باشد. همین موضوع نشانگر نیاز این مناطق به کلاس ها و مراکزی برای آموزش استعداد هاست. یکی از استعداد هایی که در میان ایرانیان از طرفداران و همچنین علاقه مندان برخوردار است، نقاشی است. استعداد نقاشی درست همانند سایر شگفتی های بشریت، نیازمند آموزش و پرورش خواهد بود. نیاز است تا افراد با قراری ارتباط با اساتید و کارکشته های این هنر، استعداد درونی خود را پرورش داده و به دنبال راهی برای رشد خود باشند. 

گالری نقاشی ابوالقاسمی به عنوان تحصصی ترین آموزشگاه نقاشی در کرج، به دنبال فراهم کردن شرایطی است تا افراد بتوانند در آن به دنبال رشد استعداد خود بروند. در این گالری با برگذاری دوره های مختلف نقاشی، تلاش شده تا افراد با هر استعدادی، بتوانند با اساتید و معلمان ماهر رشته مورد نظر خود همراه شده و با به گردش درآوردن تجربیات و اطلاعات خود، استعداد خود را شکوفا تر سازند. در این آموزشگاه برگذاری دوره هایی چون :

 • آموزش هنز های تجسمی
 • آموزش نقاشی سیاه قلم
 • آموزش پیتنه و ورق طلا
 • آموزش موتیف و طرح سنگ 

همواره در حال برگذاری است. همچنین با این آموزشگاه تلاش کرده است تا با در اختیار گرفتن برترین اساتید کشوری، دوره های آموزشی خود را در ترم ها و سطح های مختلفی برپا سازد. افراد می توانند در هر سطحی با استاد مربوط به خود همراه شده و در حین آموزش دیدن، با پروژه های کاری نیز آشنا شده و محیط کاری را نیز از نزدیک لمس نمایند. همین موضوع موجب خواهد شد تا هنرجویان در ترم ها و سطوح بالاتر، علاوه بر آموزش دیدن، به کسب درآمد از هنر خود نیز بپردازند. گالری نقاشی ابوالقاسمی همواره با پروژه های خرد و کلان، همراه هنرجویان عزیز خواهد بود. 

 آموزشگاه هنرهای تجسمی در کرج 

 هنرهای تجسمی که گاه با اصطلاح هنرهای بصری یاد می‌ شوند، هنرهای مبتنی بر حس بینایی مانند نقاشی، خوشنویسی، مجسمه‌ سازی، طراحی محصول، چاپ دستی، عکاسی، گرافیک، طراحی صنعتی، صنایع دستی، ویدئو، فیلمسازی و طراحی داخلی است. همچنین هنرهای تجسمی شامل گروه دیگری با عنوان هنرهای کاربردی مانند طراحی صنعتی، طراحی گرافیک، طراحی مد، طراحی داخلی و هنر تزئینی نیز شناخته می شوند. در حال حاضر هنرمند تجسمی به شخصی گفته می‌شود که در زمینه هنرهای زیبا یا هنرهای کاربردی فعالیت داشته باشد

قلمرو کاری طراحی و هنرهای تجسمی بسیار گسترده‌ است. در اصل این قلمرو همه آنچه که می‌ توان دید به جز نمایش را در بر می‌ گیرد. منظور از نمایش هنر هایی مانند تئاتر، موسیقی، یا اُپرا است. البته مرز مشخص و درستی میان این تعاریف نیست؛ مثلاً توجه کنید به هنر تن و بدن یا مثلاً فیلم و هنر رسانه‌ ای که می‌ توانند همه دسته‌ های دیگر هنر را در خود جای دهند نیز هنر تجسمی گفته می شود. با این حال، در گالری نقاشی ابوالقاسمی تلاش شده تا افرادی که به دنبال هر نوع از هنر های تجسمی هستند، زیر نظر استادان و معلمان برتر کشوری به پرورش استعداد خود بپردازند. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بیشتر بدانید : 

قیمت کلاس های طراحی و نقاشی در کرج

آموزش سیاه قلم کنته و ذغال

 

برچسب ها: نقاشی سقفی, گالری نقاشی , گالری نقاشی درکرج, اموزشگاه نقاشی در کرج , آموزشگاه هنر های تجسمی در کرج, آموزش نقاشی سقفی

Looking for good products?

آدرس گالری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمال مهدی، طبقه 4 پلاک 26

زمان فعالیت

شنبه - پنج شنبه +
9 AM -6 PM
جمعه +
10 AM - 3 PM

شماره تماس

Phone +
32211861-026
Mobile +
09121414301
Email +
info@abolghasemi.org

شبکه های مجازی

. . . .