طراحی بر سقف کلیسا

طراحی بر سقف کلیسا

طراحی بر سقف کلیسا


کلیسا در واقع به معنای گردهمایی می باشد که در آن افرادی که با هم عقاید مشترکی دارند گرد هم می آیند و عقاید هم را اشتراک می گذارند. در زمان های طولانی تا به امروز اغلب مسیحیان در این مکان به عبادت می پردازند. به این ترتیب عموما مسیحیان در کلیساها به عبادت می پردازند و اغلب مراسم هایی مانند گردهمایی های بزرگ را در این مکان انجام می دهند به این ترتیب که مراسمی مانند مراسم اصلی برای تصمیم گیری های بزرگ و ... را در کلیسا برگزار می کنند. معمولا نقاشی هایی در این مکان بسیار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد چرا که همانطور که مشخص و واضح می باشد در کلیسا تنها مراسم های مذهبی در این مکان برگزار نمی شود و نباید نقاشی ها تنها جنبه مذهبی داشته باشند به همین علت از زمان های طولانی نقاشی کلیساها بسیار حائز اهمیت بوده است به این صورت که بتوان با دیدن نقاشی ها در این کلیسا به هویت اصلی کلیسا پی برد پس در این صورت می توان از سبکی به نام سبک نقاشی کلیسا نام برد چرا که نقاشی ها در کلیساها و مکان هایی مانند کلیساها که حکم تاریخی مذهبی و قدمت زیادی دارند را می توان نام برد.

نقاشی کلیسا چیست؟


چنانچه مشاهده کرده باشید در طراحی و نقاشی های کلیسا، از سبکی استفاده می شود که بتوان به هویت اصلی ساختمان پی برد به این ترتیب ئر نقاشی های سبک کلیسا از معیارهای خاصی استفاده می شود که در آن می توان به سبک های متفاوتی از نقاشی های کلیسا پرداخت. در سبک های متفاوت نقاشی کلیسا می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:
نمونه نقاشی ارمنی:
نمونه نقاشی زیبای شام آخر:
نمونه نقاشی سقف آفرینش آدم:
و...
اکثر نمونه هایی که در اینجا به آنها اشاره کردیم می توانید خودتان حدس بزنید که بیشتر موضوع مذهبی و دینی دارند که مناسب مکان هایی مانند کلیسا می باشند در این نقاشی ها می توان از انواع دیگری نیز نام برد که برای تکمیل اطلاعات خود می توانید به قسمت های دیگری از این سایت مراجعه کنید.


طراحی بر سقف کلیسا

نقاشی کلیسا توسط محمد ابوالقاسمی به چه صورت می باشد؟


در نقاشی های کلیسا توسط محمد ابوالقاسمی می توانیم به مسئله ای اصلی اشاره کنیم که نقاشی های کلیسا عموما برروی سقف انجام می شوند به این ترتیب نقاشی برروی سقف دارای تکنیک ها و مهارت هایی می باشد که دارای اهمیت بسیاری می باشد به این صورت که ما می توانیم برای نقاشی ها و طراحی ها در این سبک به مهارت های محمد ابوالقاسمی برروی سقف اشاره کنیم که نمونه هایی از این نقاشی ها را در این سایت قرار داده است به همین علت می توان به این نقاش اعتماد زیادی کرد.
عموما انجام نقاشی های کلیسا توسط نقاش ها کار بسیار راحتی می باشد چرا که این نقاشی ها به صورت آماده می باشند که می توان تنها با یک الگو برداری و طراحی به نقاشی در کلیسا پرداخت. در نقاشی های سقف کلیسا دیگر نیازی به انجام طراحی اولیه و زمان کمتری صرف آن می شود به این صورت که نقاش ها تنها با طراحی از طرح اولیه می تواند کار نقاشی را به اتمام رساند.

قیمت نقاشی های کلیسا توسط محمد ابوالقاسمی به چه صورت می باشد؟


به علت اینکه در نقاشی های ساختمانی مکان هایی مانند کلیسا و مسجد و هم چنین دیگر مکان ها را به صورت محاسبه متراژ، میزان رنگ های کاربردی، میزان زمان صرف شده در انجام نقاشی کلیسا می باشد. به همین صورت می توانید چنانچه مایل به مشاهده نمونه نقاشی های کلیسا می باشید جهت تکمیل اطلاعات خود با شماره تلفن های دائمی

شماره همراه، تلگرام، لاین:
09121414301

تماس حاصل فرمایید.


طراحی بر سقف کلیسا

لینک های مربوط به نقاشی کلیسا:

آموزش نقاشی
محمد ابوالقاسمی
رنگ آمیزی کناف سقف
رنگ آمیزی سقف
نقاشی دیواری
نقاشی از فرشته
پتینه کاری

 

راه های برقراری ارتباط با ما

ملاقات حضوری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری روبه روی داروخانه مریم، ساختمان مهدی، طبقه 4، واحد 26


زمان فعالیت

شنبه تا چهارشنبه :
9 الی 20
پنج شنبه :
10 الی 20
جمعه :
تعطیل

شماره تماس

شماره گالری :
32211861-026
شماره همراه :
09121414301
پست الکترونیک :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های مجازی

واتس آپ :
(+98)9121414301