نقاشی از فرشته

نقاشی از فرشته

نقاشی از فرشته

نقاشی :


نقاشی و طراحی قدیمی ترین هنری می باشد که انسان به آن دست پیدا کرده است. دانشمندان به این دست پیدا کرده اند که طراحی و نقاشی بسیار پیش تر از خط پیدا شده است که می توان از آن به عنوان نمونه زندگی انسان دانست در نقاشی انسان ها با کمک گرفتن از سمبلیک ها و نوع جامعه خود توانسته اند به کشیدن نقاشی و طراحی پرداخته اند و این نمونه ای از سند برای جامعه ای می باشد که می توان از آن برای تحلیل نوع زندگی و نقاش در آن جامعه پرداخته می شود. نقاشی فرشته یکی از شاخه های نقاشی مدرن می باشد که بسیار نزدیک به نقاشی های قدیم می باشد و با حفظ چارچوب و ساختار خود به صورت گسترده ای پیشرفت کرده است اکنون با استفاده از این نقاشی ها مردم می توانند نوعی دیگر از نمای ساختمان را مشاهده کنند و تنوع بسیاری در محل زندگی خود تزریق سازند.


نقاشی فرشته(mural):


نوعی از نقاشی می باشد که فضای خانه و محل زندگی کار شما را کاملا تغییر می دهد به این ترتیب می توان از نقاشی های فرشته به عنوان نوعی جدید و مدرن از زیباشناسی دانست که به فراموشی سپرده شده بود. محمد ابوالقاسمی یکی از پیشکسوتان در این سبک می باشد که با استفاده از نقاشی فرشته برروی سقف توانسته به نامی دست یابد.

 

نقاشی از فرشته
نقاشی از فرشته


قیمت انجام نقاشی فرشته چگونه می باشد؟


انجام نقاشی معمولا به مواردی بستگی دارد که براساس نیازهای کاربر در نظر گرفته می شود به این ترتیب که می توان مواردی را در اینجا برای آشنایی شما با نوع انجام نقاشی بیان می کنیم:
1-طراحی: در این مرحله بستگی به این دارد که بتوان از نمونه الگوها نقاشی را برداشت کرد یا که تنها به خواسته مشتری بستگی دارد که امکان دارد تصورات خود را از یک نقاشی بخواهد که می توان آن را از طریق نمونه نقاشی ها برداشت کرد که در این صورت قیمت آن چنانی در طراحی فرشته نخواهیم داشت ولی برای اینکه از قیمت نقاشی فرشته مطلع شوید تنها با شماره تماس های دائمی ما
شماره همراه، تلگرام، لاین:
09121414301
پست الکترونیک:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تماس حاصل فرمایید.

2-پیاده سازی: این مرحله از نقاشی به این دلیل دارای اهمیت فراوانی می باشد که بتوان از طریق خواسته و نیاز شما به این موضوع پی برد که تا چه زمانی می خواهید این نقاشی بر روی سقف و مکانی که شما در نظر گرفته اید قرار گیرد.
تمام پارامترهایی که اعلام کرده ایم تنها به این دلیل دارای اهمیت می باشند که می توانیم با استفاده از این ها اعلام قیمت قطعی کنیم.

نقاشی از فرشته
نقاشی از فرشته

 

لینک های مربوط به انجام فرشته نقاشی:

پتینه کاری روی دیوار
پتینه کاری
طرح فرشته برروی سقف
طراحی روی سقف
نقاشی سقف مدرن
قیمت پتینه روی دیوار
طراحی سقف کلاسیک

راه های برقراری ارتباط با ما

ملاقات حضوری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری روبه روی داروخانه مریم، ساختمان مهدی، طبقه 4، واحد 26


زمان فعالیت

شنبه تا چهارشنبه :
9 الی 20
پنج شنبه :
10 الی 20
جمعه :
تعطیل

شماره تماس

شماره گالری :
32211861-026
شماره همراه :
09121414301
پست الکترونیک :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های مجازی

واتس آپ :
(+98)9121414301