طرح فرشته بر روی سقف

نقاشی طرح فرشته روی سقف

طرح فرشته چیست؟


فرشته نام موجودات زیبا و افسونگری می باشد که از آن در بسیاری از داستان‌ها و نقاشی ها الهام گرفته شده است.  طراحی های فرشته، معمولا از زمان های قدیم تا اکنون معمول بوده است. امروزه نیز به علت پیشرفت های زیادی که در حوزه نقاشی شاهد آن بوده ایم؛ می بینیم که طرح های فرشته تغییرات بسیاری کرده اند چرا که در هنر مدرن نیز گام گذاشته اند. در واقعبه این طراحی های پیشرفته فرشته، سبک مورال می نامند. مورال یا همان طراحی های فرشته بر روی سقف می تواند بسیار زیبا و جذاب باشد و به محل کار و زندگی شما رنگ و روی تازه ای بخشد. این طرح ها را معمولا در مکان هایی مانند برج های بزرگ و ساختمان های بزرگ استفاده می کنند.

 نقاشی دیواری طرح فرشته

طرح فرشته بر روی دیوار

بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج 

نقاشی و طراحی یکی از شاخه‌های هنر تجسمی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز به علاقه‌مندان آن اضافه می‌شود. اگر شما نیز علاقه‌مند به شروع فعالیت در زمینه نقاشی و طراحی هستید، بهتر است با شرکت در کلاس‌ها و ثبت نام در دوره‌های آموزشی، آن را به طور کاملاً اصولی و حرفه‌ای آموزش ببینید تا بتوانید از آن نهایت لذت را ببرید.

آموزشگاه نقاشی ابولقاسمی، از جمله آموزشگاه‌هایی است که هنرجویان را از مبتدی تا حرفه‌ای و با همه استعدادها و سطوح مختلف، آموزش می‌دهد. در این موسسه آموزش‌هایی در زمینه نقاشی‌های دکوراتیو، نقاشی سقفی و تدریس پتینه و ورق طلا ارائه می‌شود. در این گالری نقاشی در کرج می‌آموزید چگونه با ترکیب رنگ‌ها و طراحی در نقاشی سقفی، دکوراسیون خود را به بهترین شکل تغییر دهید. این موسسه آموزشی در عظیمیه کرج واقع شده است که دارای اساتید مجربی برای آموزش هستند. در این آموزشگاه دوره‌های آموزش هنر‌های تجسمی، نقاشی سیاه قلم، موتیف و طرح سنگ و پتینه و ورق طلا برگزار می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این آموزشگاه که در کمتر آموزشگاهی می‌توان دید این است که برای هنرجویان سال‌های بالاتر بستری را فراهم می‌آورند که خود به طور مستقل بتوانند کسب درآمد کنند.

 


محمد ابوالقاسمی در طراحی فرشته بر سقف به چه صورت عمل می کند؟


انتخاب نقاش در طراحی سقف بسیار مهم بوده چرا که نقاشی سقف مهم ترین مکان یک ساختمان می باشد که نقش اساسی را در اجزا یک ساختمان دارد. در نقاشی ساختمان و طراحی طرح فرشته می بایستی نقاش هنرمندی را انتخاب کنید که توانایی قابل توجهی در طراحی و نقاشی داشته باشد و نیز آگاهی و تجربه کافی و لازم را در انجام رنگ آمیزی و کارتخصصی و حرفه ای نقاشی سقف را دارا باشد.

محمد ابوالقاسمی با داشتن مدرک تحصیلی و سابقه کاری بهترین گزینه برای نقاش ساختمان می باشد. طراحی هایی که برای سقف انجام می دهد براساس نوع کاربرد و نوع ساختمان قیمت های متفاوتی را ارائه داده اند که می توانید با تماس با شماره های تلفن های دائمی با ما در ارتباط باشید تا نوع و از قیمت های ارائه شده مطلع شوید.

09121414301

 آموزش طراحی و نقاشی در کرج


دوره آموزشی طراحی در کرج 

قیمت طراحی فرشته بر روی سقف به چه صورت می باشد؟


قیمت های طراحی فرشته بر روی سقف معمولا بستگی به پارامترهای مخصوص به خود می باشد که اعلام قیمت نهایی می شود.
در طراحی نقاشی سقفی بر روی سقف به چند پارامتر توجه داریم:
ابتدا طراحی اولیه: طرح اولیه به دو صورت می باشد که یا آماده باشد و تنها به الگو برداری پرداخته شود و یا توسط ایده پردازی های فرد به کشیدن و پیاده ساختن آن برروی کاغذ و یا هر سطحی پرداخته شود.
دوم استفاده از مواد برای ثابت کردن طراحی: جهت تکمیل سفارش باید نقاش بداند که چگونه یک طرح را به صورت ثابت و یا زمان طولانی نگه داریم.
سوم اجرای نقاشی: نقاشی به صورت های متفاوت به پیاده سازی می پردازیم که در اینجا بحث زمان و صرف انرژی مطرح می شود که می تواند در تعیین قیمت بسیار تاثیرگذار باشد.

لینک های مرتبط به اجرای طرح فرشته برروی سقف:

آموزش نقاشی
پتینه کاری روی دیوار
رنگ آمیزی کناف روی سقف
رنگ آمیزی روی دیوار
پتینه کاری بر روی دیوار
پتینه کاری
تماس با محمد ابوالقاسمی
رنگ پتینه روی دیوار
قیمت پتینه برروی دیوار
نقاشی سقفی مدرن

جهت تکمیل اطلاعات خود می توانید با شماره تماس های دائمی

تلگرام، واتس اپ

09121414301

در ارتباط باشید.

آدرس گالری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری، ساختمال مهدی، طبقه 4 پلاک 26

زمان فعالیت

شنبه - پنج شنبه +
9 AM -6 PM
جمعه +
10 AM - 3 PM

شماره تماس

Phone +
32211861-026
Mobile +
09121414301
Email +
info@abolghasemi.org

شبکه های مجازی

. . . .