طراحی پتینه روی دیوار

طراحی پتینه روی دیوار

طراحی پتینه روی دیوار

 

طراحی چیست؟


کشیدن طرح برروی کاغذ یا هر نوع سطحی را طراحی گویند. از زمان های بسیار دور انسانها علاقه به کشیدن و طراحی نقاشی بر روی سطوح داشته اند و به این ترتیب می توانستند نوعی ارتباط برقرار کنند و بسیار پیشتر از تشکیل خط بوده است. در طراحی برروی سطوحی نوعی
دانش پیاده سازی تصورات ذهنی، تخیلات و یا واقعی را بر روی کاغذ و یا هر سطحی را طراحی گویند. طراحی در تعریف تخصصی خود، مفاهیم متنوع و کاربردهای زیادی دارد که نمیتوان به معنای کلی و حرفه ای هنر تعمیم داد. معمولا از طراحی در صنعت مجسمه سازی، معماری، گرافیک و لباس استفاده می شود. اما هدف ما در این سایت معرفی طراحی های متنوع ساختمان برروی دیوارها، سقف و.. می باشد. می توانید برای درک بیشتر این مطلب با یک کلیک به گالری این سایت مراجعه فرمایید.


محمد ابوالقاسمی در طراحی پتینه روی دیوار به چه صورت عمل می کند؟


با توجه به تعریف طراحی می توان گفت که طراحی یکی از راه های انتقال احساسات، برداشت های شخصی، تجربه های آزاد از موضوعات متفاوت و.. می باشد. دیوار یکی از تاثیرگذارترین و حساس ترین بخش های یک ساختمان در زمینه زیباسازی و اهمیت آن می باشند به همین دلیل افرادی که در یک مکان به صورت دائم زندگی می کنند ترجیح می دهد که به فضای اتاق و ساختمان خود روح و رنگی جدید بخشند. پیشنهاد ما در این زمینه پتینه می باشد. در محمد ابوالقاسمی با گذراندن دوره های طراحی و نقاشی حرفه ای، توانسته با کمترین هزینه و با سرعت زیاد به ارائه خدمات در حوزه طراحی پتینه روی دیوار بپردازد.

طراحی پتینه روی دیوار
طراحی پتینه روی دیوار


طراحی پتینه بر روی دیوار به چند روش انجام می شود؟


قبل پتینه کاری باید یک سری اعمال را بر روی سطح انجام شود تا آن سطح را آماده برای طراحی و نقاشی کنند. در این جا ما به یک سری تکنیک ها به صورت مختصر اشاره میکنیم.
پتینه با اسفنج
پتینه با پارچه
بافتدار کردن دیوار در پتینه
رنگ‌برداری
راه راه کردن دیوار در پتینه
این تکنیک ها بسیار حساس بوده و در صورت خسارت به دیوار یا سطح مورد نظر باید در نزدیکترین زمان نسبت به ترمیم آن اقدام کنید پس چه بهتر که برای جلوگیری از هزینه اضافه در همان ابتدای راه انجام طراحی نسبت به استخدام یک نقاش کارباد و حرفه ای اقدام کنید. برای شناسایی یک نقاش خوب بهترین راه این است که نمونه کارهای نقاش را مشاهده کنید. محمد ابوالقاسمی در اینجا برای شما و تکمیل اطلاعات شما از طراحی پتینه روی دیوار، یک سری تصویر در اختیار شما قرار داده است برای دیدن این تصاویر کافیست به قسمت گالری این سایت مراجعه کنید.


لیست قیمت طراحی پتینه روی دیوار به چه صورت می باشد؟


طراحی و نقاشی در یک ساختمان بستگی به نوع طرح و انجام آن با مواد و تجهیزات لازم می باشد. طراحی بر روی سقف و دیوارهای یک ساختمان بستگی به نوع طرح و نحوه پیاده سازی آن می باشد و هرکدام از نوع طراحی ها شامل یک قیمت مخصوص می شوند چرا که مطعنن بر شما نیز واضح است طراحی یک طرح آماده با پیاده سازی تصورات ذهنی و خیال بسیار متفاوت می باشد و اما طراحی پتینه روی دیوار برای کسی که همواره تغییراتی در دکوراسیون خانه و محل کار ایجاد می کند به صرفه می باشد که از طرح های آماده و مدرن ساده برای انجام طراحی پتینه روی دیوار استفاده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های ارتباطی که در اختیارتان قرار می دهیم با ما در تماس باشید.


تلگرام :
09121414301

آدرس ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
و تماس با شماره تلفن
09121414301
 هماهنگی لازم را انجام دهید.

طراحی پتینه روی دیوار
طراحی پتینه روی دیوارلینک های پرکاربرد و مربوط به طراحی پتینه روی دیوار:


گالری
رنگ آمیزی سقف کناف
نقاشی فرشته روی سقف کلیسا
طراحی بر سقف کلیسا
پتینه سقف 
قیمت نقاشی دیواری
نقاشی از فرشته 
طرح فرشته بر روی سقف
پتینه کاری چیست؟ 
رنگ پتینه روی دیوار
طراحی سقف کلاسیک چیست؟ 
جهت ارتباط با ما تنها یکبار کلیک کنید.

راه های برقراری ارتباط با ما

ملاقات حضوری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری روبه روی داروخانه مریم، ساختمان مهدی، طبقه 4، واحد 26


زمان فعالیت

شنبه تا چهارشنبه :
9 الی 20
پنج شنبه :
10 الی 20
جمعه :
تعطیل

شماره تماس

شماره گالری :
32211861-026
شماره همراه :
09121414301
پست الکترونیک :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های مجازی

واتس آپ :
(+98)9121414301