طرح های کلاسیک نقاشی

طرح های کلاسیک نقاشی

طرح های کلاسیک نقاشی:


طرح های قدیمی همیشه الهام بخش نقاشی های جدید بوده اند. از زمان های گذشته تا اکنون شاهکارهای زیادی خلق شده اند که همگی باعث ماندگار شدن در ذهن مردم شده اند. چرا که هنرمندان تاثیر از اتفاقات اطرافشان و همچنین زمان آن دوره می باشد و این دوره ها و اتفاقات تکرار نشدنی هستند. مانند نقاشی شام آخر یا شب پر ستاره و.. که همگی مربوط به دوره های خاصی از تاریخ بشریت می باشند. در ایران نقاشی های کلاسیک ما به نقاشی اسلامی و مینیاتوری بازمیگردند همانطور که از نامشان مشخص است. پرواضح می باشد که این نقاشی ها مخصوص دوره خاصی است که باعث به وجود آمدن این سبک های نقاشی شده است.


اجرای نقاشی کلاسیک به سبک محمد ابوالقاسمی به چه صورت می باشد؟


محمد ابوالقاسمی هنرمند بزرگ کشورمان، با داشتن مدرک طراحی و نقاشی در طول زمان به مهارت های بسیاری در سبک خای مختلف دست پیدا کرده است. اجرای طرح های قدیمی با تمام جزییات به مهارت قابل توجهی نیاز دارد. چرا که اجرای طرحی که قبلا وجود داشته و بسیار دیده شده بسیار سختتر از طرح های ابداعی است خصوصا اینکه طرح های کلاسیک نقاشی دارای جزییات و رنگ بندی های خاص خود می باشند برای اجرای این طرح ها باید توجه داشته باشیم نقاش دارای تجربه و نمونه کار فراوان در این حیطه باشد. محمد ابوالقاسمی با داشتن مدرک نقاشی از دانشگاه معتبر کشور و هم چنین مدارک دوره های اختصاصی نقاشی به آموزش نقاشی می پردازد و در کنار همه این ها نمونه فعالیت های فراوانی از در حوزه نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی حرفه ای سقفی مشغول به فعالیت می باشد.

طرح های کلاسیک نقاشی
طرح های کلاسیک نقاشی


قیمت اجرای طرح های کلاسیک نقاشی به چه صورت می باشد؟


با توجه به اینکه قیمت ها بسیار متغیر می باشند و نمیتوان به صورت قطعی قیمت اعلام کرد باید از نمونه کارهای ما دیدن کنید و با تماس و اعلام سطح کار قیمت ها را برآورد سازیم تا شما از دیدن طرح نهایی به انتخاب خود ببالید. قیمت ها در همه جا به میزان رنگ مصرف شده و هم چنین میزان زمانی که نقاش صرف کرده محاسبه می شود. معمولا نقاش هایی که قیمت کم میگویند دو دلیل اساسی می تواند داشته باشد: 1- تازه کار می باشد و هیچ تجربه ای ندارد که با دانستن این موضوع باید اطلاع داشته باشید که خسارت وارد شده به دیوار و سقف ساختمان برگشت ناپذیر می باشد. 2- زمانی که نقاش میخواهد صرف کند زیاد است و مواد کاربردی آن نامرغوب می باشند.


نمونه کار طرح های کلاسیک نقاشی توسط ابوالقاسمی :


برای دیدن نمونه طرح های نقاشی کلاسیک میتوانید به گالری این سایت مراجعه فرمایید. یا در صورت لزوم و داشتن طرح آماده از طرح های کلاسیک نقاشی به شماره تلفن های ما
شماره همراه، تلگرام، لاین:
09121414301
پست الکترونیک:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ارسال کنید. و در صورت نیاز به مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی با شماره تماس  شرفیاب شوید.


آموزش طرح های کلاسیک نقاشی در استان البرز و تهران توسط محمد ابوالقاسمی:


محمدابوالقاسمی علاوه بر اینکه خود، اموخته این رشته می باشد در کنار فعالیت های هنری و حرفه ای در حوزه نقاشی دکوراتیو به آموزش و انتقال تجربیات خود در نقاشی کلاسیک، مینیاتوری و اسلیمی می پردازد. داشتن تجربه فراوان و هم چنین دارا بودن نمونه فعالیت های زیاد در این حوزه نتیجه رضایت شما دوستان عزیز از کارهای انجام شده است. برای اطلاع از کلاس ها و روش آموزشی میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.


شماره همراه، تلگرام، لاین:
09121414301


پست الکترونیک:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


طرح های کلاسیک نقاشیلینک های مربوط و پر کاربرد در سایت محمد ابوالقاسمی:

فروش پتینه
رنگ پتینه روی دیوار
طراحی سقف کلاسیک چیست؟ 
طراحی پتینه روی دیوار
رنگ آمیزی سقف کناف 
نقاشی فرشته روی سقف کلیسا
طراحی بر سقف کلیسا
پتینه سقف 
قیمت نقاشی دیواری
نقاشی از فرشته
طرح فرشته بر روی سقف
پتینه کاری چیست؟

راه های برقراری ارتباط با ما

ملاقات حضوری

کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، خیابان بخشداری روبه روی داروخانه مریم، ساختمان مهدی، طبقه 4، واحد 26


زمان فعالیت

شنبه تا چهارشنبه :
9 الی 20
پنج شنبه :
10 الی 20
جمعه :
تعطیل

شماره تماس

شماره گالری :
32211861-026
شماره همراه :
09121414301
پست الکترونیک :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های مجازی

واتس آپ :
(+98)9121414301